Zespół nauczycieli wychowania fizycznego zgodnie z tradycją poprzednich lat podjął decyzję o wyróżnieniu osób, które godnie reprezentowały Szkołę Podstawową nr 2 w zawodach sportowych.

Do wyróżnionych zaliczają się:

>> Lista wyróżnionych <<<

OPIS SKRÓTÓW: ZGS – ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE, LA – LEKKOATLETYKA

Na szczególne wyróżnienie zasłużył WIKTOR WÓJTOWICZ, który zdobył brązowy medal w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostwach Dzieci w Lekkoatletyce  w rzucie piłeczką palantową. Należy dodać, że Wiktor był jedyną osobą z mieleckich szkół, która zajęła miejsce na podium.

Na drugie wyróżnienie zasłużyła drużyna koszykarska dziewcząt, która w Finale Rejonowym Igrzysk Dzieci zajęła III miejsce. A drużynę tę reprezentowały: ALICJA PARKOSZ, OLIWIA HARACZ, WERONIKA MADEJ, KAROLINA TRZPIS, MARTA FĄFARA, GABRIELA INCZEWSKA, JULIA WYRAZIK, NINA CHMIELOWIEC, KATARZYNA KAPINOS, OLIWIA RZEMIŃSKA, MAGDALENA SARAMA, KATARZYNA GAJEK.

Dla wyżej wymienionych sportowców zostaną przygotowane nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. O terminie i formie odbioru nagród powyższe osoby zostaną poinformowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *