W dniu 07.12.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 OLIWIA WĘGRZYN [15/100], JAKUB BASARA [59/100], OLIWIER KILIAN [71/100], KAROLINA CZAPIGA [66/100], JAKUB TOTOŃ [ 37/100] pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał OLIWIER KILIAN [71 pkt na 100 możliwych] i zajął I miejsce wśród uczniów z naszej szkoły. Drugie miejsce zajęła KAROLINA CZAPIGA , która zdobyła 66 pkt na 100 możliwych, a na III miejscu znalazł się JAKUB BASARA, który zdobył 59 pkt na 100 możliwych.

Zawody strzeleckie w ostatnią sobotę połączone były z niespodzianką mikołajkową, którą przygotował prezes UKS „ SOKÓŁ” przy SP2 Izydor Ingram.

Zawody strzeleckie, pomimo niesprzyjającej pogody, przebiegały w dobrej atmosferze. Strzelcy wykazali się ogromnym skupieniem i celnością strzału.

Na zakończenie czwartego spotkania ligi wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze, a  najlepszy strzelec z każdej z przybyłych szkół otrzymał słodką niespodziankę mikołajkową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *