W dniu 26.10.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim spotkaniu  V Edycji Ligi Strzeleckicj.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie klasy VIII „b”: KINGA JAKOBUS [77/100], ZOFIA KRUPNIK [58/100], JAKUB BASARA [65/100], OLIWIER KILIAN [42/100], KAROLINA CZAPIGA [70/100].

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskała KINGA JAKOBUS [ 77 pkt na 100 możliwych], II miejsce zajęła KAROLINA CZAPIGA, która uzyskała 70 pkt na 100 możliwych], a na III miejscu znalazł się JAKUB BASARA, który uzyskał wynik 65 pkt na 100 możliwych.

Pomimo chłodnej październikowej aury spotkania młodzieżowej ligi strzeleckiej przyciągają coraz więcej zainteresowanych ósmoklasistów. Ostatnie sobotnie spotkanie oprócz kolejnych zdobytych punktów do ogólnej punktacji, było dla najlepszych strzelców szansą na zakwalifikowanie się do dodatkowych zawodów z okazji Dnia Niepodległości.

Dodatkowe zawody strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości będą opłacone przez organizatorów z LOK oraz przez UKS „ SOKÓŁ” działający przy SP2 w Mielcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

67 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress