W dniu 11.05.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w dziewiątym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. W spotkaniu tym uczestniczyli:

ZUZANNA DUDEK [0/100], JACEK OLSZEWSKI [ 0/100], KLAUDIA KAPINOS [ 13/100].

W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Na sobotnie, dziewiąte już spotkaniu strzeleckim przyszło aż 12 osób z 3 szkół. Sprzyjały im słoneczne warunki pogodowe.

Niektóre osoby ( pomimo iż to było dziewiąte spotkanie) strzelały dopiero pierwszy raz, co niestety przełożyło się na uzyskany wynik.

Najlepiej z naszej szkoły w dziewiątym spotkaniu strzeleckim zaprezentowała się  KLAUDIA KAPINOS, uzyskując wynik 13pkt na 100 możliwych, co niestety nie było najlepszym rezultatem ze wszystkich strzelających.

Wszystkie dotychczasowe wyniki z przeprowadzonych spotkań można sprawdzać na stronie facebook w opisie „Młodzieżowa Liga Strzelecka”.