W dniu 08.06.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w jedenastym, podsumowującym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej.

Naszą szkołę w tym  spotkaniu reprezentowali:  KAROLINA JAROSZ, KLAUDIA KAPINOS, JACEK OLSZEWSKI.

Podsumowując wszystkie jedenaście spotkań w rywalizacji strzeleckiej, należy powiedzieć, że tak jak w każdej dyscyplinie sportowej bardzo ważna jest też i tutaj systematyczność ćwiczeń.

Dlatego też ostateczna punktacja była uwarunkowana przede wszystkim systematycznością. Za to właśnie oraz ilość zgromadzonych punktów zostały przyznane miejsca, które przedstawiają się następująco: I miejsce MACIEJ KUKULSKI  z SP6, II miejsce RAFAŁ DUSZKIEWICZ  z SP6, III miejsce MAGDALENA BIELASZKA  z SP6.

Ostatnie spotkanie strzeleckie było również zmaganiem w praktycznej części. Ten pojedynek miał wpływ na ostateczną punktację w lidze. Młodzież w tym podsumowującym spotkaniu miała również możliwość strzelania pod opieką instruktora z pistoletu Glauberyt, kaliber 9mm.

Uczniowie naszej szkoły w związku z małą systematycznością strzelecką niestety nie osiągnęli wyników punktowych, które mogłyby zaprocentować zajęciem miejsc na podium ligi strzeleckiej.

Na koniec organizatorzy podsumowali zmagania strzelców, wręczyli pamiątkowe dyplomy, słodycze i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora zawodów Pana Wojciecha Ortyla z Zakładu Metalowego w Ławnicy. Została tez wyrażona chęć dalszego organizowania takich zawodów w kolejnych latach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *