W dniach 08.02.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką prowadzących strzelectwo sportowe brali udział w szóstym spotkaniu  V Edycji Ligi Strzeleckiej. Naszą szkołę reprezentowała KAROLINA CZAPIGA [62/100].

Na przykładzie Karoliny można zauważyć, jak ważna również tutaj jest systematyczność. Jako jedyna, uczestniczyła praktycznie we wszystkich spotkaniach strzeleckich i dzięki temu swoje wyniki utrzymuje na jednym poziomie, a czasami też jest dużo lepsza od innych startujących. Efektem tej systematyczności jest zajmowanie miejsce w pierwszej trójce w punktacji generalnej zawodów strzeleckich.

Wszystkie dotychczasowe wyniki z przeprowadzonych spotkań można sprawdzać na stronie facebook w opisie „ Młodzieżowa Liga Strzelecka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *