W dniu 01.12.2018r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej.

W kolejnym spotkaniu strzeleckim z naszej szkoły brali udział następujący uczniowie:

ŻELASKO BARTŁOMIEJ [70/100], NATALIA WOJTASZEK [0/100], MARTYNA NIEDBAŁA [0/100], JACEK OLSZEWSKI [ 90/100].

W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał JACEK OLSZEWSKI [90 pkt na 100 możliwych] i zajął również I miejsce w ogólnej punktacji na 11 przybyłych zawodników z różnych szkół. Drugie miejsce wśród naszych uczniów zajął BARTŁOMIEJ ŻELASKO , który uzyskał 70 pkt na 100 możliwych, a w ogólnej punktacji był szósty.

Zawody strzeleckie w ostatnią sobotę połączone były z niespodzianką mikołajkową, którą przygotował prezes UKS „ ATAK” przy SP6 Izydor Ingram.

Pomimo niekorzystnej, zimnej aury strzelectwo przebiegało w pogodnej atmosferze i w walce fair play. Strzelcy wykazali się ogromnym skupieniem i celnością strzału.

Na zakończenie trzeciego spotkania ligi wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze, a najlepszy strzelec w kategorii chłopców i dziewcząt otrzymał niespodziankę mikołajkową – plecak turystyczny.