Nasi absolwenci świetnie poradzili sobie na sprawdzianach podsumowujących pracę z ostatnich ośmiu lat.

Egzamin z języka polskiego napisali najlepiej w Mielcu – średni wynik szkoły-78%, średnia dla Mielca-68%

Również najlepsi byli z matematyki – średni wynik szkoły-58%, średnia dla Mielca-51%.

Doskonale poradzili sobie z językiem angielskim – drugi wynik wśród mieleckich szkół – średni wynik szkoły-77%, średnia dla Mielca-65%.

Tak wyniki bardzo pomogły przy rekrutacji. Praktycznie wszystkie osoby dostały się do wymarzonych szkół, w tym do:

• liceów ogólnokształcących-65%
  • techników-24%
  • szkół branżowych-11%

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom tego sukcesu. To efekt sumiennej pracy naszych absolwentów w ciągu wielu lat. Nie tylko na lekcjach, ale również na licznych zajęciach pozalekcyjnych rozwijających ich pasje i zainteresowania. Cieszymy się z tak wspaniałych efektów wspólnej pracy i życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych!