W dniu 8.06.2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Turnieju Piłki Nożnej dla klas I –III o Puchar „JĘDRUSIA”.

Skład drużyny:
EMIL ZIOBROŃ [kapitan], TADEUSZ SZATAN, FILIP JACHYRA, ALAN RĄCZKA, KAMIL JURASZ, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, BARTŁOMIEJ RYŚ, OLIWIER WCISŁO, BARTOSZ ŁAZ, FILIP SŁĄBA, BORYS KASPERSKI, BŁAŻEJ KOMISARCZYK.
W  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar „ JĘDRUSIA” dla  klas I – III  rozgrywanym na obiekcie „ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 brało udział osiem drużyn z mieleckich szkół podstawowych, które rozegrały swoje mecze systemem pucharowym. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, co pozwoliło szybko wyłonić zwycięzcę. W sumie rozegrano 16 spotkań, a w tym to, które wyłoniło brązowego medalistę turnieju, którym została SP2.
Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:
  • 1 mecz  w grupie: SP 2 – SP CHORZELÓW [8:0],
  • 2 mecz: SP 2 – SP 3 [1:2],
  • 3 mecz: SP 2 – SP 9 [2:0],
  • 4 mecz o miejsce III: SP 8 – SP 2 [0:3]
Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna wygrała dwa mecze i tylko jeden przegrała. Wobec tego zdobyliśmy III miejsce.
 Podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dopiero po rozegraniu meczu finałowego, w którym lepsi z pary SP3 i SP1, okazali się młodzi piłkarze z SP3. Wręczenia okazałego pucharu dokonał Dyrektor SP9.
Na brawa i gratulacje zasłużyła cała drużyna. Na  szczególne wyróżnienie zasłużyli zaś kapitan drużyny EMIL ZIOBROŃ, strzelec największej liczby bramek i jego kolega z ataku – TADEUSZ SZATAN.