W dniu 06.06.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu.

Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas I-III w składzie:

ADAM ZIOBROŃ, KACPER PARYLAK, TADEUSZ SZATAN, ALAN RĄCZKA, KRYSTIAN HAJEC, MATEUSZ RZEŹNIK, JAKUB ŚWIST, BORYS KASPERSKI, BŁAŻEJ KOMISARCZYK, OLIWIER WÓJCIK, IGOR ŻURAWSKI, PATRYK CHMURA.

         Na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu, który odbył się na obiekcie „Orlik” przy SP 9 w  Mielca zgłosiło się sześć szkół, które rozegrały mecze systemem „ każdy z każdym”. Turniej miał na celu promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych uczniów oraz zachęcanie do zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sport.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które wyłoniły półfinalistów tej imprezy. Nasza drużyna spotkała się w grupie z SP9, SP NIEPUBLICZNĄ. Druga grupa to: SP1,SP3,SP13.

 Wyniki spotkań w grupie „1” przedstawiają się następująco:

SP 9 – SP Niepubliczna [ 6:0],

SP 2 – SP Niepubliczna [ 2:0],

SP 9– SP 2 [ 3:0].

Biorąc pod uwagę powyższe wyniki nasza szkoła awansowała do półfinału imprezy, gdzie spotkała się z SP3. Niestety tego meczu nie udało się wygrać [ 1:3] i chłopcy mogli tylko zagrać o III miejsce. W walce o miejsce na podium turnieju chłopcy spotkali się po raz drugi z drużyną z SP 9.Tym razem stanęli na wysokości zadania i walką do samego końca, pokazali jak im zależy na wygranej. Wygrali ten mecz 2:0.

 Na pochwałę zasłużyli wszyscy chłopcy, a na wyróżnienie zdobywca największej ilości bramek,  ADAM ZIOBROŃ.

Na zakończenie i podsumowanie turnieju zostały wręczone przez organizatorów i dyrektora SP9 pamiątkowe medale.  Medaliści zaś otrzymali  okazałe puchary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *