W dniu 27.10.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL” Mini Liga dla klas VI.

Skład drużyny:
LAURA PŁOTNIKIEWICZ, BARTŁOMIEJ GIERA, KAROL OCHAB, WOJCIECH WIECH, MAKSYMILIAN ZĄBEK, KAROL KAPINOS, JAN GĄSKA, JAKUB KAPINOS, KONRAD OGÓREK, NIKODEM DZIEKAN, MICHAŁ DYDO, MICHAŁ KRĘŻEL.
W spotkaniu brała udział młodzież z klas VI. Turniej będzie rozgrywany systemem „każdy z każdym” w sobotnie przedpołudnia. Na pierwsze rozgrywki stawiły się: SP8, SP3, SP1, SP6, SP13 i SP2.
 Wyniki naszej szkoły przedstawiają się następująco:
 SP 2 – SP 8 [5:34],
 SP 2 – SP 3 [15:8],
 SP 2 – SP 13 [18:7].
Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, co jest obiecujące dla SP2 w następnych rozgrywkach.