W dniu 13.10.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL” Mini Liga.

 

Skład drużyny: MICHAŁ DYDO, MATEUSZ SARAMA, DOMINIK ZIÓLKO, KORDIAN KRĘŻEL, MICHAŁ WÓJCIK, WIKTOR WÓJTOWICZ, JAKUB SURDEJ, MAKSYMILIAN ZĄBEK, WOJCIECH WIECH, HUBERT ŻELAZKO, JAN GĄSKA, KAROL KAPINOS, ŁUKASZ DZIAŁOWSKI, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, ALICJA PARKOSZ, PIOTR CISŁO.

W Turnieju brały udział dzieci z klas IV – V. Niestety na zawody wstawiły się tylko dwie szkoły SP11, SP2 i rywalizacja odbyła się tylko miedzy nimi. Wynik meczu pokazał, że młodzi szczypiorniści z SP2 wcale nie odbiegają umiejętnościami, a ich zaangażowanie i chęć walki do ostatniego gwizdka dają pozytywne odczucia na przyszłość. Mecz zakończył się zwycięstwem SP11,ale dla „ szczypiornistów” z SP2 to dopiero przetarcie szlaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *