W dniach 22-26 października obchodziliśmy Tydzień Zdrowego Trybu Życia.

W związku z tym na wesoło, o zdrowym odżywianiu usłyszeliśmy podczas audycji pt. „Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz” zaprezentowanej przez klasę VII b. Uczniowie klas IV- VI przygotowali plakaty informujące nas o cennych witaminach i minerałach w produktach spożywczych. Kontynuacją była degustacja przygotowanych przez uczniów zdrowych sałatek i przekąsek. W środę  uczniowie klas I-III spotkali się z panią dietetyk, która opowiedziała o zdrowej diecie dla dzieci i dla dorosłych. W piątek uczniowie klas VIII podsumowali tydzień aerobikiem w pobliskiej siłowni Extreme Fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *