W dniu 29.05.2021r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim i zarazem podsumowującym spotkaniu  VI Edycji Ligi Strzeleckiej.
Naszą szkołę w tym  spotkaniu reprezentowali:   BARTŁOMIEJ GIERA [74/100] z klasy VIII a, BARTOSZ FURDYNA [38/100], MICHAŁ KRĘŻEL [66/100], KACPER MIELNICKI [51/100], KONRAD OGÓREK [64/100], JADWIGA PARTYKA [25/100], LAURA PŁOTNIKIEWICZ [74/100] z klasy VIII b.

Po długiej przerwie, spowodowanej sytuacją pandemiczną młodzież wróciła również do zawodów ze strzelectwa sportowego.

Drugie spotkanie w ostatnią sobotę maja było również podsumowaniem wszystkich spotkań w rywalizacji strzeleckiej. Należy powiedzieć, że tak jak w każdej dyscyplinie sportowej bardzo ważna jest i tutaj systematyczność ćwiczeń. Niestety nie dało się jej utrzymać z powodu panującej pandemii koronawirusa.

Dlatego też ostateczna punktacja była uwarunkowana tylko od dwóch spotkań. Za ilość zgromadzonych punktów po dwóch strzelaniach zostały przyznane miejsca, które przedstawiają się następująco: I miejsce MIKOŁAJ KLICH z SP1, II miejsce MARTIN PSZENICZNY z SP6III miejsce MATEUSZ MATRAJ  z SP6, a IV miejsce ex aequo zajęły LIWIA ZACHARSKA z SP6 i LAURA PŁOTNIKIEWICZ z SP2.

        Na koniec organizatorzy podsumowali zmagania strzelców, wręczyli pamiątkowe dyplomy i słodycze dla wszystkich uczestników zawodów, ufundowane przez Klub Strzelecki „Ogniomistrz” przy LOK Mielec. Osoby, które zajęły miejsca na podium, otrzymały  nagrody rzeczowe ufundowane przez prezesa UKS „SOKÓŁ” przy SP 2 w MIELCU.

Została też wyrażona chęć dalszego organizowania takich zawodów w kolejnych latach.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 595 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress