Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Miejskiego Konkursu „Muzyka na językach” organizowanego przez V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Aby przystąpić do konkursu należało zaśpiewać piosenkę w języku obcym i wysłać ją w formacie mp4 do organizatora konkursu.

Martyna Horeczy uczennica klasy VI b, zaśpiewała piosenkę w języku hiszpański, Kamil Jachyra uczeń kl. VII b wykonał utwór w języku angielskim. Opiekunem artystycznym uczniów jest p. Magdalena Łącz.

10 czerwca  przed Pałacem Oborskich odbył się Miejski Konkurs „Śpiewać każdy może” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mielcu.

Uczniowie: Oliwia Jachyra (II b), Krystian Wójtowicz (IV a), Kamil Jachyra (VII b) reprezentowali nasza szkołę w trzech, różnych kategoriach. Bardzo miło nam poinformować, że osiągnęli wspaniały sukces.

• Oliwia zdobyła II miejsce w kategorii kl. I-III
  • Krystian Wójtowicz otrzymał nagrodę specjalną Firmy Kirchhoff
  • Kamil Jachyra zdobył II miejsce w kategorii kl. VII-VIII

Opiekunem artystycznym uczniów jest p. Magdalena Łącz

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!