17 grudnia w klasie II a p. Gabrieli Podsiadło, odbyły się zajęcia umuzykalniające. Dotyczyły one tematyki Świąt Bożego Narodzenia.

W trakcie zajęć dzieci miały okazję nie tylko poznawać i utrwalać polskie kolędy i pastorałki, ale także mogły wzbogacić swoją wiedzę o instrumentach perkusyjnych. Uczniowie tworzyli też, przy dźwiękach kolęd, projekty szopki bożonarodzeniowej. Największą jednak radość sprawiało wszystkim wspólne granie  i śpiewanie. Była to świetna okazja do rozwijania muzykalności, poczucia rytmu, a przede wszystkim do czerpania radości z tworzenia wspólnej muzyki, która wprowadziła uczniów w klimat nadchodzących Świąt.

Zajęcia umuzykalniające przeprowadziła p. Anna Jędrzejowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

158 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress