Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Zapraszamy Was do udziału w akcji „Czytam, bo mam czas”.

Sytuacja zmusiła większość z nas do pozostania w domach. Wierzymy, że wśród wielu zajęć – nauka, rozrywka, praca – znajdujecie czas również na czytanie! A najmłodsi na doskonalenie czytania. Celem naszej akcji jest promowanie czytania w gronie rodzinnym.

W związku z tym Mamy dla Was dwie propozycje :

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zróbcie swoim telefonem zdjęcie z książką w domu, pokażcie jak czytacie (mile widziane towarzystwo ulubionej maskotki lub zwierzaka). Zdjęcie zachowajcie w telefonie, jak wrócimy do szkoły to wspólnie obejrzymy i nagrodzimy fajne ujęcia.

• RODZINNE GRANIE W BINGO Bingo to zabawa literacka przeznaczona dla całej rodziny. Grę możecie pobrać poniżej. Obok gry znajduje się także prezentacja „ Dlaczego warto czytać? ”

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie.

Trzymajcie się ciepło.

Bingo