Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija,” bo czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia , Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna zapraszają na akcje plastyczną „ Dorysuj swojego ulubionego misia’.
Od dnia 20.11.czyli od poniedziałku do 24.11 do piątku w bibliotece szkolnej na wszystkich chętnych będzie czekał stolik z arkuszem Bristolu i kredkami.
Zapraszamy wszystkich chętnych z klas IV – VII.
Klasy I –III zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ Mój przyjaciel – Miś”.
 Prace proszę przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 30 listopada. Format i technika dowolna.
Oprócz akcji plastycznych we wtorek 21 listopada w klasach I-III pojawią się na 1 godzinie przyjaciółki Kubusia Puchatka, które wprowadzą wszystkich w zaczarowany świat jego zwariowanych przygód.

Zapraszamy: Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna.