Start Aktualności Historia szkoły Patron Dyrekcja i Rada Rodziców Nasze miasto Samorząd szkolny Laureaci Szukaj Kontakt Forum Pracownicy Archiwum Konkursy Gazetka szkolna Plan lekcji

IMIENINY

25 Kwietnia 2014
Piątek
Imieniny obchodzą:
Jarosław, Marek,
Wasyl
Do końca roku zostało 251 dni.

WYSZUKIWARKA

Googlewww http://sp2mielec.pl

Kalkulator

Pierwszy dzień

Strona ruszyła dnia
1-02-2008
Strona działa już
2275 dni.
Start arrow Aktualności
Aktualności PDF Drukuj Email

 


W dniu 24 kwietnia 2014 roku (czwartek) o gdzinie 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2 w Mielcu odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI.

Serdecznie zapraszamy.


Alleluja Alleluja!

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary, nadziei i miłości,

wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.

Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego

oraz smacznego świeconego w gronie najbliższych
życzy

dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, pracowników szkoły,

uczniów i ich rodziców

w imieniu Rady Rodziców

Andrzej Wiech


FILMOWE POPOŁUDNIE

W dniu 4 marca 2014 r. Samorząd Uczniowski pod opieka A. Hyjek i K. Surowiec zaprosił na kolejne w tym roku Filmowe Popołudnie. Tym razem na ekranie zagościł film pt. “Purpurowy pożeracz ludzi” - komedia z elementami science fiction. To ciepła opowieść o przyjaźni dzieci z sympatycznym kosmitą, oraz o integracji najmłodszego pokolenia z ludźmi starszymi – ich dziadkami. Seans filmowy cieszył się dużym powodzeniem młodych widzów. Był doskonałą lekcją tolerancji wobec odmienności i pomógł nieco inaczej spojrzeć na świat. Amatorzy kina mogli przyjemnie i pożytecznie spędzić wolny czas.


TEATR – MIEJSCE NIEZWYKŁE

20 lutego uczniowie klasy III a ( wych. E. Stanko)i III b (wych. A. Hyjek) obejrzeli spektakl teatralny pt. „Tajemniczy ogród” w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Efektowna dekoracja, stroje, efekty specjalne oraz doskonała gra aktorów spowodowała, że sztuka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń


WALENTYNKI Z PIOSENKĄ

W lutym świętowaliśmy w naszej szkole WALENTYNKI. Już kilka dni wcześniej na korytarzu pojawiła się skrzynka na kartki walentynkowe. Każdy mógł przekazać swoje wyrazy sympatii wybranym osobom w szkole. Dokładnie 14 lutego walentynki trafiły do adresatów, sprawiając im wiele radości. Samorząd Uczniowski pod opieką K. Surowiec, A. Hyjek i M. Łącz przygotował również dla wszystkich uczniów z klas IV-VI specjalną walentynkową imprezę: karaoke połączone z dyskoteką. W repertuarze znalazły się oczywiście najpiękniejsze piosenki o miłości. Chętni uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodkim upominkiem ufundowanym przez Radę Rodziców. Wśród uczestników znaleźli się:

- z klas IV-tych: Karolina Adamczyk, Oliwia Łuczkiewicz, Natalia Klaus, Sabina Harla, Izabela Kiełb;

- z klas V-tych: Maksymilian Szymaszek, Aleksandra Bury, Gabriela Kordyś, Marlena Krężel, Jagoda Krempa, Klaudia Litwin,;

 

- z klas VI-tych: Mateusz Mazur, Dominik Potoczny, Hubert Polak, Eliza Robak, Nicol Binko, Ola Kiljańska.


Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu

informuje, że rozpoczęte zostały zapisy do klas I na rok szkolny 2014/2015.

Obowiązkowi szkolnemu ( zapisowi do klas I ) podlegają dzieci urodzone w 2007 roku, oraz w 2008 roku od 1 stycznia do 30 czerwca.

Natomiast dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 r. będą mogły rozpocząć naukę w szkole na wniosek rodziców lub uczęszczać na zajęcia rocznego przygotowania przedszkolnego.

Rodzice, których dzieci zameldowane są w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2, chcąc zapisać dziecko do w/w szkoły wypełniają stosowne "Zgłoszenie" do dyrektora szkoły.

Natomiast rodzice, których dzieci zameldowane są poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 2 wypełniają "Wniosek" wraz z oświadczeniem.

Zarówno "Zgłoszenie" jak i "Wniosek" można pobrać ze szkolnej strony internetowej, bądź otrzymać je w sekretariacie szkoły.

Wypełnione i podpisane przez rodziców/prawnych opiekunów dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Zgłoszenie

Wniosek


Szanowni Rodzice!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty

w Szkole Podstawowej Nr 2 w Mielcu połączony z zapisami dzieci

6 i 7 –letnich do klas I, który odbędzie się dnia 13 lutego 2014 r.

w budynku szkoły przy ul. Kościuszki 4

w godzinach od 15:00 do17:00.

Zapisów można dokonywać również codziennie w sekretariacie szkoły

w godz. od 8:00 do 14:00.

 

 


W czwartek, 16 stycznia 2014 r. w naszej szkole odbył się III Wewnątrzszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek Leć kolędo w dal” zorganizowany przez nauczyciela muzyki i bibliotekę szkolną.

W kategorii klas I-III (wokal) I miejsce wyśpiewała uczennica kl. III a Maja Burek. II miejsce otrzymały Monika Daniel i Marcelina Chmura z kl. III b oraz Laura Płotnikiewicz z kl. I b. III miejsce powędrowało do uczennic z kl. II b – Karoliny Czapigi, Laury Skrzypek i Moniki Duszkiewicz oraz Klaudii Durak z kl. I b. W kategorii instrumentalnej I miejsce przyznano Martynie Krawczyk z III a

W kategorii klas IV-VI (wokal) I miejsce zdobyły Aleksandra Bury z kl. V b i Marlena Krężel z kl. V a. II miejsce jury przyznało Szymonowi Cisło z kl. IV b oraz Mikołajowi Chmielowcowi i Kacprowi Mikulskiemu z kl. VI b. III miejsce zajęły Gabriela Kordyś i Jagoda Krempa z kl. V a oraz Katarzyna Trzpis z kl. IV b. I miejsce w kategorii instrumentalnej otrzymała Ewelina Maziarz z kl. VI a.

 

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami, upominkami i słodyczami.

galeria

 

ZAKOŃCZYŁO SIĘ I PÓŁROCZE

W dniu 16 stycznia 2014 roku (czwartek) o gdzinie 16.30 w Szkole Podstawowej nr2 w Mielcu odbędą się spotkania z rodzicami uczniow klas I-VI.


 

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość.


 

"Kiedy w naszych sercach zagości na zawsze, nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia: Bóg, Pokój, Miłość, Zgoda, Przebaczenie, Życzliwość, Dobroć, Słońce i Szczęście, wtedy święta Bożego Narodzenia spełnią swoją rolę" - powiedziały prowadzące bożonarodzeniową inscenizację pt. "Cicha, święta noc" Ola Bury i Klaudia Litwin z klasy V b, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: M. Łącz, L. Gudz, H. Łącz.

W pięknie udekorowanej sali przez nauczycielkę plastyki Z. Borowiec zebrali się uczniowie szkoły, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Dyrektor Wydziału Edukacji A. Gałkowski, proboszcz Bazyliki Mniejszej pod wezwaniem św. Mateusza, przewodniczący Rady Rodziców.

W ciepłej, świątecznej atmosferze śpiewano kolędy i składano sobie najlepsze życzenia.


„Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”.

Erich Fromm

Samorząd Uczniowski i pedagog szkolny serdecznie dziękują wszystkim za pomoc w zbiórce darów do świątecznych paczek dla rodzin najbardziej potrzebujących.


PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

W ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr2 z Przedszkolem Miejskim nr 2 dzieci 6-letnie zostały zaproszone przez trzecioklasistów na występ do szkoły. 19 grudnia przedszkolaki obejrzały przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klasy III a (wych. Ewa Stanko).

galeria

 


ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE TRZECIEJ

18 grudnia w naszej szkole gościli rodzice uczniów klasy III a ( wych. Ewa Stanko). Okazją do spotkania były zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Uczniowie zaprezentowali się jako aktorzy w jasełkach, a następnie rodzice uczestniczyli w zajęciach otwartych nt. tradycji świątecznych. Tematyka zajęć, wspólne śpiewanie kolęd i życzenia świąteczne wypowiadane przez uczniów wprowadziły atmosferę radości i ciepła rodzinnego.

galeria


I miejsce w Trzecim Mieleckim Konkursie Ekologiczno – Sprawnościowym

„Kreatywna Ekologia”!

Drużyna naszej szkoły w składzie: Eliza Robak, Hubert Frankowicz, Wojciech Robak, Jakub Dziekan i Bartek Polak zajęła I miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech etapów, w których kolejno uczniowie rozwiązywali problem długoterminowy, problem spontaniczny i sprawdzian ekologiczno – sportowy. W tegorocznym problemie długoterminowym wykonywali ekologiczny pojazd przyszłości, którym podróżując zastanawiali się nad przyczynami degradacji środowiska oraz podejmowali działania, aby poprawić stan otaczającej nas zniszczonej przyrody.Nasi zdobywcy sami wykonali pojazd przyszłości oraz pozostałe ekwizyty, które zachwyciły jury. Dzięki współpracy w drużynie.

galeria

 


MIKOŁAJKI

6 grudnia 2013 roku do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mielcu zawitał długo oczekiwany Święty Mikołaj. Już od samego rana trwały przygotowania do przyjęcia tego upragnionego gościa. Wreszcie pojawił się! Swoją wizytą sprawił wszystkim niesamowitą radość. Odwiedził uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Nikogo nie pominął. Przecież w naszej szkole wszyscy byli bardzo grzeczni. Święty Mikołaj przyniósł ze sobą worek wypełniony słodyczami, którymi wszystkich obdarował. W wędrówce po szkole towarzyszyły mu dwie uczennice z klasy IV a (Karolina Adamczyk i Sylwia Jędrychowska) oraz fotograf z klasy VI b, Filip Kętrzyński.

Bardzo cieszymy się z wizyty Świętego Mikołaja. Dziękujemy za przybycie i obiecujemy, że znów będziemy grzeczni. Zapraszamy za rok!

galeria

 

W dniu 5 grudnia 2013 roku odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki „SZCZĘŚLIWYM BYĆ” w sali kameralnej Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu.

Udział w konkursie wzięły uczennice: Maja Burek z kl. III a, Aleksandra Bury z kl. V b i Klaudia Litwin z kl. V b. Uczennica Aleksandra Bury otrzymała Nagrodę Przewodniczącego Rady Powiatu, a uczennica Klaudia Litwin zdobyła wyróżnienie. Uczennice do konkursu przygotowała p. Magdalena Łącz.


Teatr- miejsce niezwykłe…

11 grudnia drugoklasiści wraz z wychowawczyniami p. K.Szęszoł i p. G.Podsiadło oraz opiekunem p. M.Dydo obejrzeli spektakl teatralny pt. „ Królowa Śniegu”w teatrze „Maska” w Rzeszowie.Przedstawienie to oparte jest na motywach baśni Hansa Christiana Andersena, lektury dla klasy II.. Jest to opowieść o rozbitym lustrze, która w metaforyczny sposób wyjaśnia obecność zła w świecie i trudności z jego identyfikacją.

Pobyt w teatrze był dla uczniów wzbogaceniem wiedzy oraz wspaniałym estetycznym przeżyciem.


28 listopada 2013 roku uczniowie klasy V b wraz z p. pedagog Magdaleną Łącz odwiedzili, jak co roku, mieleckie schronisko dla zwierząt zanosząc zebrane przez uczniów całej szkoły dary: karmę suchą i mokrą, koce, miski.

Wdzięczne pieski i kotki podziękowały im radosnym szczekaniem, machaniem ogonem i mruczeniem.
 

 

Spotkanie z przedstawicielami Szkoły muzycznej Yamaha

28.11.2013 uczniowie naszej szkoły spotkali się na sali gimnastycznej z przedstawicielami Szkoły Muzycznej " Yamaha" .Uczniowie poznali instrumenty muzyczne ,usłyszeli ich brzmienie, a także mieli okazje sami na nich zagrać. Wiele radości sprawiło uczniom wysłuchanie kilku utworów zagranych przez wykonawców.

galeria


Pełen wesołych zabaw był Wieczór Andrzejkowy organizowany w SP 2 w dniu 27 listopada 2013 r. Jak co roku Samorząd Uczniowski organizował dyskotekę, na której bawili się uczniowie klas IV-VI. W tym samym czasie w Komnacie Wróżb, ciężko pracowały nasze szkolne wróżki i wróżbici, aby z ogromną fantazją i humorem „przepowiadać przyszłość” swoim kolegom i koleżankom.

galeria


DZIŚ CIEŃ WOSKU CI UKAŻE, CO CI ŻYCIE NIESIE W DARZE

Tak jak co roku, w ostatnich dniach listopada uczniowie klas I – III mieli okazję doskonale bawić się podczas wróżb andrzejkowych. Przy tej okazji poznawali również tradycje i obrzędy ludowe. Tańce przy muzyce oraz poczęstunek były dopełnieniem całej zabawy, która była udana, a wrób nie traktujemy poważnie.

galeria


26.11.2013 roku odbył się etap szkolny Miejskiego Konkursu Polonistycznego dla klas IV-V szkół podstawowych. Do etapu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie: Katarzyna Gołąb, Weronika Wiktor (klasa Va), Aleksandra Bury, Kacper Cisło (klasa Vb). Do konkursu przygotowały uczniów p. B. Kopera i p. H. Łącz.


NAUKA I ZABAWA

W piątek – 22 listopada w naszej szkole gościł Teatr „Kukiełka”. Uczniowie klas II i III obejrzeli przedstawienie pt. „O żabie Feliksie”. Wartości ukazane w sztuce takie jak miłość, uczciwość, przyjaźń mają ponadczasowy charakter i walor edukacyjny, a barwna sceneria oraz piękne kukły tworzą niepowtarzalną całość i robią duże wrażenie.

galeria


21.11.2013 roku uczniowie klas V i VI obejrzeli w Samorządowym Centrum Kultury spektakl teatralny Teatru Edukacyjnego z Wrocławia pt. „Ania z Zielonego Wzgórza” w ramach teatralnych spotkań edukacyjnych.

Uczniowie mieli okazję lepiej poznać treść tej ciekawej i wartościowej lektury szkolnej oraz jej bohaterkę – sympatyczną Anię Shirley.

SPOTKANIE Z PILOTEM

19 listopada 2013 r. uczniowie klasy II a i II b, pod opieką p. Gabrieli Podsiadło i p. Moniki Dydo, uczestniczyli w zajęciach dotyczących lotnictwa i modelarstwa samolotowego. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak rozwijać swoje zdolności i zainteresowania by w przyszłości zostać pilotami. Na zakończenie zajęć odbył się pokaz lotów małych modeli samolotów. Zajęcia dostarczyły uczniom wiele radości i satysfakcji.

galeria


 

Program "NAJLEPSZA SZKOŁA" jest pierwszym ogólnopolskim programem.

Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci
i młodzieży, motywowanie ich do nauki oraz budowa więzi pomiędzy uczniami a nauczycielami.

Nasza szkoła bierze udział w programie uczestnicząc w konkursie „Najlepsza szkoła” Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę.
Za zajęcie pierwszych 3 miejsc przewidziane są bardzo ciekawe nagrody dla szkół.

 

http://www.najlepsza-szkola.pl/podkarpackie/513-szkola-podstawowa-nr-2-im-t-kosciuszki-w-mielcu.html

Link przekierowuje na stronę konkursową „Najlepsza szkoła” Należy zalogować się na tej stronie (zakładając wcześniej konto) następnie klikając na gwiazdki (ilość gwiazdek odpowiada ilości pkt. Np. 6 pkt. = 6 gwiazdek) Im więcej maksymalnych punktów, tym większe szanse na atrakcyjne nagrody dla szkoły. Prosimy o oddawanie głosów.

 PASOWANIE W SP2

W dniu 17.10.2013 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Na tę piękną uoczystość licznie przybyli rodzice i zaproszeni goście. Uroczystość prowadziły uczennice klasy czwartej: Natalia Klaus i Kinga Trzpis, a występ chóru szkolnego prowadzonego przez p. Magdalenę Łącz umilił tę wspaniałą uroczystość. Najważniejszym mimentem uroczystości był akt pasowaia na ucznia, którego dokonała p. dyr. Daria Warzecha.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie klasy Ia i Ib wraz z wychowawczyniami p. Renatą Cisowską i p. Elwirą Juras udali się do swych sal na słodki poczęstunek.

galeria1 galeria2 galeria3

 


TEATRZYK DLA UCZNIÓW KLAS I - III

W piątek 11 października w naszej szkole gościli aktorzy z Krakowa. Przedstawienie pt. „Weronika w wielkim mieście” miało charakter profilaktyczny. Postępowanie głównej bohaterki miało na celu uwrażliwić uczniów oraz przestrzec ich przed niewłaściwymi zachowaniami oraz zagrożeniami na jakie mogą być narażeni. Doskonała gra aktorów i pełne humoru dialogi spowodowały, że wszyscy dobrze się bawili.

galeria


WYCIECZKA DO ŁAŃCUTA

10 października uczniowie klasy III a ( wych. E. Stanko) i III b ( wych. A. Hyjek) byli na wycieczce w Łańcucie. W programie wycieczki było zwiedzanie zamku, stajni, wozowni, oranżerii oraz spacer po wspaniałym parku w jesiennej szacie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały o życiu Lubomirskich i Potockich oraz podziwiały rzadkie rośliny w ogrodzie zimowym. Na wielu uczniach duże wrażenie zrobiły trofea myśliwskie. Pamiątki zostały zakupione, pogoda jak i dobre humory dopisywały. Dzieci bardzo zadowolone i pełne wrażeń wracały do Mielca.

 


OGNISKO KLASOWE

W środę 9 października uczniowie klasy III a (wych. E. Stanko) byli na ognisku klasowym. Piękna jesienna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Chłopcy wykazywali się umiejętnością gry w piłkę nożną, a dziewczynki wybierały trampolinę i hulajnogi. Humor i apetyt dopisywał, a pieczone kiełbaski, chleb i herbata smakowały znakomicie.

Składamy serdeczne podziękowanie Pani Dorocie i Pawłowi Duszkiewiczom za zaproszenie, miłe przyjęcie, gościnność i serce okazane dzieciom.

galeria


Z POMOCĄ DLA LEŚNYCH ZWIERZĄT

Przez cały wrzesień uczniowie klas IV – VI zbierali żołędzie i kasztany. Dzięki takim akcjom zwierzętom leśnym będzie łatwiej przetrwać zimę. W sumie zebraliśmy 170 kg. karmy. Najwięcej zebrał Hubert Frankowicz uczeń klasy VIb, bo aż 48 kg.

Dziękujemy. Akcję prowadziła nauczycielka przyrody Bożena Burda.

galeria


CHWYTAJ DZIEŃ

W czwartek – 3 października uczniowie klas III i IV obejrzeli w SCK spektakl HAKUNA MATATA. Forma teatralna łącząca muzykę, śpiew, dialogi mówione oraz taniec zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli sztukę. Podziwiali wspaniałą grę aktorów, piękne stroje oraz efekty świetlne i dźwiękowe. Młodym aktorom - uczniom mieleckich podstawówek, gimnazjów i liceów gratulujemy talentów i czekamy na kolejne tak wspaniale przedstawienie.


NAUKA I ZABAWA

 

27 września w naszej szkole odbyły się zajęcia zatytułowane „Świat robotyki”. Uczestniczyli w nich uczniowie klas I – III. Nauka poprzez zabawę to hasło przewodnie zajęć. Uczniowie mogli poznawać tajniki matematyki, fizyki, informatyki, mechaniki oraz programowania. Korzystając z zestawów LEGO EDUKATION i laptopów konstruowali własne roboty i wprawiali je w ruch. Dzieci bawiąc się rozwijały swoją kreatywność i zdolność logicznego myślenia.


Dzień Chłopaka w SP2

1 października 2013r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Jak co roku z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dyskotekę i wybory “Super Chłopaka 2013”. Uczniowie z klas IV-VI przy dobrej muzyce bawili się wyśmienicie. Każda dziewczyna mogła w tym dniu oddać swój głos na najsympatyczniejszego chłopca w szkole. W wyniku tych wyborów, zostali wyłonieni czterej kandydaci: Paweł Wiech z kl. VIa, Paweł Działowski z kl. VIb, Konrad Mikulski z kl. IVa i Mateusz Działowski z kl. IVa. Chłopcy poddani zostali próbom: odwagi, wytrzymałości, sprytu i powagi. Wszyscy kandydaci radzili sobie wspaniale, a zwycięzcą został Paweł Działowski z klasy VIb.

Serdecznie gratulujemy.

galeria


"Śniadanie daje moc"

Śniadanie jest najważniejszą częścią każdego dnia. Pierwszy posiłek daje dzieciom energię na cały dzień. Dzięki prawidłowo dobranym składnikom śniadanie daje siłę do zabawy i pozwala lepiej koncentrować się podczs lekcji.

Klasy Ia i Ib utworzyły Kluby "Śniadanie daje moc". Wychowawczynie klas Elwira Juras (Ia) i Renata Cisowska (Ib) w czasie 12 edukacyjnych zajęć będą mówiły o roli prawidłowego żywienia i będą przekazywały zasady zdrowego odżywiania się.

Finał programu odbędzie się 8 listopada 2013 roku. W klasach I zorganizowane zostanie wspólne zdrowe śniadanie.

Zapowiwiada się zdrowa i dobra zabawa. Zachęcamy do współpracy w kolejnych edycjach programu!


 

Festiwalu Nauki i Techniki

Dniu 6 września 2013 roku 8 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w wykładzie „ Ciekawe konstrukcje lotnicze” podczas Festiwalu Nauki i Techniki, który odbył się w CKP i DN w Mielcu, oraz brało udział w warsztatach „Dlaczego lata samolot” . Opiekę nad uczniami sprawowała Ewa Szczecińska.

galeria


Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014
w Szkole Podstawowej nr 2 w Mielcu

odbędzie się 02.09.2013 roku o godzinie 10.00


 

 

 

Zmieniony ( 24.04.2014. )
 

SONDA

Czego najbardziej lubisz się uczyć
 

ZEGAR

WIKIPEDIA

Search Wikipedia

Pajacyk

 
 

GOŚCIMY

Advertisement
home contact search contact search