Nasze osiągnięcia 2018/2019

Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Opiekun
Powiatowe Indywidualne Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce Izabela Michno kl VI a

Wiktor Wójtowicz kl V c

III miejsce

III miejsce

Izydor Ingram
Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży w Lekkoatletyce Kinga Jakobus              II miejsce Izydor Ingram
Powiatowy Rajd Rowerowy

Bartłomiej Giera kl VI a

Karol Ochab kl VI b

Jakub Surdej kl IV a

I miejsce Marcin Basiak
Eliminacje Miejskie Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Piotr Bąk

Kacper Noworolnik

Michał Krężel

Konrad Ogórek

Radosław Palimąka

Mikołaj Pogoda

Jakub Kapinos

Nikodem Dziekan

Julian Madej

Kacper Pyzikiewicz

II miejsce Marcin Basiak
Powiatowe Indywidualne Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce

Izabela Michno kl VI a

Wiktor Wójtowicz kl V c

III miejsce

III miejsce

Izydor Ingram
Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży w Lekkoatletyce Kinga Jakobus              II miejsce Izydor Ingram
Powiatowy Rajd Rowerowy

Bartłomiej Giera kl VI a

Karol Ochab kl VI b

Jakub Surdej kl IV a

I miejsce Marcin Basiak
Eliminacje Miejskie Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej

Piotr Bąk

Kacper Noworolnik

Michał Krężel

Konrad Ogórek

Radosław Palimąka

Mikołaj Pogoda

Jakub Kapinos

Nikodem Dziekan

Julian Madej

Kacper Pyzikiewicz

II miejsce Marcin Basiak
 

Eliminacje Miejskie Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Izabela Michno

Marta Fąfara

Klaudia Durak

Laura Płotnikiewicz

Nina Piecuch

Julia Maziarz

Katarzyna Dudek

Oliwia Haracz

Wiktoria Pogoda

Jadwiga Partyka

Alicja Parkosz

Wiktoria Rajtar

I miejsce Awans do finału miejskiego Iwona Kafel
Finał Miejski Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Klaudia Durak

Laura Płotnikiewicz

Nina Piecuch

Julia Maziarz

Katarzyna Dudek

Oliwia Haracz

Wiktoria Pogoda

Jadwiga Partyka

Alicja Parkosz

Wiktoria Rajtar

II miejsce Iwona Kafel
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

Aleksandra Działkowska

Eliza Krużel

Martyna Krawczyk

Katarzyna Midunka

Celina Duszkiewicz

Klaudia Kapinos

Martyna Dul

Zuzanna Jabłońska

Emilia Boroń

Zofia Krupnik

Martyna Muras

I miejsce Iwona Kafel
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

Aleksandra Działkowska

Eliza Krużel

Martyna Krawczyk

Katarzyna Midunka

Celina Duszkiewicz

Klaudia Kapinos

Martyna Dul

Zuzanna Jabłońska

Emilia Boroń

Zofia Krupnik

Martyna Muras

 

III miejsce Iwona Kafel
Halowe lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe

Wiktor Wójtowicz kl V c

Zuzanna Cisło kl V

III miejsce

IV miejsce

Izydor Ingram
Finał Miejski Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt

Laura Płotnikiewicz

Marta Fąfara

Klaudia Durak

Karolina trzpis

Alicja Parkosz

Oliwia Haracz

Izabela Michno

Weronika Madej

Julia Wyrazik

Oliwia Król

II miejsce Iwona Kafel
Eliminacje Miejskie Igrzysk w Koszykówce Chłopców

Karol Ochab

Piotr Bąk

Michał Krężel

Konrad Ogórek

Wojciech Wiech

Maksymilian Ząbek

Emanuel Bolcetta

Karol Kapinos

Julian Madej

Jan Gąska

Bartłomiej Giera

Michał Dydo

II miejsce awans do finału Izydor Ingram
Finał Miejski Dzieci w Koszykówce Chłopców

Karol Ochab

Piotr Bąk

Michał Krężel

Konrad Ogórek

Wojciech Wiech

Maksymilian Ząbek

Emanuel Bolcetta

Karol Kapinos

Julian Madej

Jan Gąska

Bartłomiej Giera

Michał Dydo

Piotr Brodowski

Jakub Kapinos

Hubert Duszkiewicz

II miejsce Izydor Ingram
Turniej ,,Enea Cup”

Michał Krężel

Błażej Ciebiera

Paweł Słomba

Jakub Surdej

Piotr Cisło

Michał Wójcik

Dominik Ziółko

Wojciech Wiech Maksymilisn Ząbek

Karol Kapinos

Jan Gąska

Mateusz Sarama

Wiktor Wójtowicz

 

I miejsce Marcin Basiak
Finał Turnieju ,, Enea Cup”

Michał Krężel

Błażej Ciebiera

Paweł Słomba

Jakub Surdej

Piotr Cisło

Michał Wójcik

Dominik Ziółko

Wojciech Wiech Maksymilisn Ząbek

Karol Kapinos

Jan Gąska

Mateusz Sarama

Wiktor Wójtowicz

IV miejsce Marcin Basiiak
Turniej ,,Mini Handball” Klas  IV – V III miejsce Marcin Basiak
 Fina Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Mateusz Jankowski

Krystian Surowiec

Piotr Bąk

Kacper Noworolnik

Jacek Olszewski

Michał Gąsior

Mikołaj Cisło

Filip Topór

Kacper Pyzikiewicz

Jakub Totoń

Bartosz Żelasko

Grzegorz Pacławski

II miejsce Izydor Ingram
Powiatowe Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym

Piotr Cisło

Jakub Surdej

Dominik Ziółko

Kacper Parylak

Kamil Adamczyk

III miejsce Iwona Kafel
Turniej Piłki Nożnej z Okazji 15 – lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu

Adam Ziobroń

Kacper Parylak

Tadeusz Szatan

Alan Rączka

Filip Jachyra

Krystian Hajec

Mateusz Hajec

Mateusz Rzeźnik

Jakub Świst

Borys Kasperski

Błażej Komisarczyk

Oliwier Wójcik

Kamil Adamczyk

Igor Żurawski

Brajan Cisło

III miejsce Izydor Ingram
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu

Adam Ziobroń

Kacper Parylak

Tadeusz Szatan

Alan Rączka

Krystian Hajec

Mateusz Rzeźnik

Jakub Świst

Borys Kasperski

Błażej Komisarczyk

Oliwier Wójcik

Igor Żurawski

Patryk Chmura

III miejsce Marcin Basiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *