Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru oraz odśpiewaniu hymnu Polski, Pani Dyrektor Daria Warzecha rozpoczęła uroczystość przywitaniem zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości. W okolicznościowym przemówieniu skierowano słowa podsumowań, gratulacji oraz podziękowań. Dzień ten sprzyjał refleksji oraz wzruszeniom, ponieważ po uroczystym wręczeniu świadectw i upominków w klasach I-VII, w tym dniu pożegnaliśmy również uczniów klas VIII. Zostały wręczone świadectwa, dyplomy oraz wyróżnienia dla uczniów, którzy zdobyli szczególne osiągnięcia.

Uczniom klas VIII życzymy, aby spełniły się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostał się do wymarzonej szkoły. Niech towarzyszy Wam spokój, skupienie oraz wiara we własne siły i wiedzę.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, dziękując za zaangażowanie, aktywną współpracę dydaktyczno-wychowawczą na rzecz szkoły. Wakacyjny czas niech będzię okazją do poznawania nowych i ciekawych miejsc, czasem radości oraz bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!

Skip to content