spiew

Finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Disneya

Z radością informujemy, że Karolina Gajek z klasy VI b oraz Natalia Ramik z klasy VIII a reprezentowały naszą szkołę podczas finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Disneya.

Występy dziewcząt były piękne, pełne emocji i wzruszeń. Na scenie zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, a ich interpretacje zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność. Tegoroczny festiwal zgromadził wielu utalentowanych wykonawców, dlatego konkurencja była wyjątkowo silna.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom talentu, odwagi i reprezentowania naszej szkoły.

Opiekunem artystycznym uczennic jest p. Magdalena Łącz-Nowak.

Skip to content