Z radością informujemy, że Karolina Gajek z klasy VI b oraz Natalia Ramik z klasy VIII a reprezentowały naszą szkołę podczas finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Disneya.
Występy dziewcząt były piękne, pełne emocji i wzruszeń. Na scenie zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, a ich interpretacje zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność. Tegoroczny festiwal zgromadził wielu utalentowanych wykonawców, dlatego konkurencja była wyjątkowo silna.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom talentu, odwagi i reprezentowania naszej szkoły.
Opiekunem artystycznym uczennic jest p. Magdalena Łącz-Nowak.




