ball

Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

W dniu 25.04.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA wzięli udział w Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej .

Skład drużyny z klas IV-VI: TADEUSZ SZATAN, ALAN RĄCZKA, MIKOŁAJ KANIA, JAKUB ŚWIST, MATEUSZ RZEŹNIK, MATEUSZ DĄBKOWSKI, WIKTOR WYRAZIK, BRAJAN CISŁO, MATEUSZ HAJEC,  BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, JAKUB ZIÓŁKO, OLIWIER WCISŁO.

Turnieju Piłki Nożnej Igrzyska Dzieci dla  rocznika 2010 i młodszych rozgrywanym na obiekcie „ ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 wzięło udział sześć drużyn z mieleckich szkół podstawowych. Zostały one podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się  grupie z SP3 i SP6. Drużyny rozegrały po dwa mecze.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1. mecz: SP 2 – SP 3[ 1:2],

2. mecz: SP 2 – SP 6 [ 2:4],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna przegrała swoje spotkania i nie awansowała do meczu finałowego.

Na brawa za walkę w każdym meczu zasłużyli wszyscy chłopcy. A szczególne wyróżnienie należy się bramkarzom  i strzelcom  bramek.

Skip to content