„Młodzi Nieprzeciętni” z SP2

W środę 21 czerwca odbyła się w SCK gala „Młodzi Nieprzeciętni”. To coroczna impreza, podczas której nagradzani są laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych z wszystkich miejskich szkół. To było prawdziwe święto mieleckiej edukacji: uczniów, nauczycieli, rodziców. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli SP-2.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Nina Chmielowiec z kl. 8B – laureatka kuratoryjnego Konkursu z Chemii

Katarzyna Kapinos z kl. 8C – laureatka kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego

Natalia Machniak z kl. 8C – laureatka kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego

Maja Kokoszka z kl. 7B – laureatka kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego

Jan Szcześniak z kl. 8C -finalista kuratoryjnego Konkursu z Języka Hiszpańskiego.

Opiekunami nagrodzonych uczniów byli: p. Beata Taran-Smykla, p. Piotr Grzesik oraz p. Katarzyna Pluta.

Galę „Młodzi Nieprzeciętni” uświetniły występy artystyczne zespołów i wykonawców z SCK  oraz mieleckich szkół. Jednym z solistów był znany już w całej Polsce nasz absolwent – Kamil Jachyra.

Nagrodzeni zostali również najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół. Do wszystkich wyróżnionych uczniów trafiły bony podarunkowe. Łączna wartość nagród to ponad 30 tys. zł. Najlepszą uczennicą SP2 została wybrana Katarzyna Kapinos.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!