biblioteka

NAZYWAM SIĘ FRYDERYK CHOPIN

28 WRZEŚNIA W NASZEJ SZKOLE UCZNIOWIE KLAS CZWARTYCH UCZESTNICZYLI W  OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA.

 WSPÓLNIE Z PANIĄ PEDAGOG MAGDALENĄ ŁĄCZ PRZYBYLI DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ, GDZIE PANI MAGDALENA PRZYBLIŻYŁA IM POSTAĆ FRYDERYKA CHOPINA, CZYTAJĄC NA GŁOS KSIĄŻKĘ Z SERII „NAZYWAM SIĘ FRYDERYK CHOPIN” .

29 WRZEŚNIA  DZIEWCZYNKI Z SAMORZĄDU SZKOLNEGO ROZPOCZĘŁY GŁOŚNYM CZYTANIEM LEKCJE W KLASACH PIERWSZYCH I DRUGICH. BOHATERKAMI CZYTANEJ KSIĄŻKI BYŁY SKARPETKI Z ULUBIONEJ PRZEZ DZIECI LEKTURY JUSTYNY BEDNAREK –  „NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK”

ZARÓWNO DZIEWCZYNKI Z SAMORZĄDU JAK I PANI PEDAGOG, PRZYPOMNIAŁY DZIECIOM , ŻE GŁOŚNE CZYTANIE WZBOGACA SŁOWNICTWO, POPRAWIA PAMIĘĆ, POBUDZA WYOBRAŹNIĘ, UCZY MYŚLENIA ORAZ POMAGA ODNIEŚĆ SUKCES W SZKOLE.

Skip to content