Wizyta w teatrze

W piątek (8.12.2023) uczniowie klas: Ia, Ib i IIb wraz z wychowawczyniami: p. E. Stanko, p. J. Czosnyką oraz p. E. Borkowską, obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Nasz Shrek. Baśń o tolerancji” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Niezwykle barwne, rozśpiewane i wesołe przedstawienie przeniosło widzów w świat bajek i fantazji. Scenariusz wzbogacony był nieprzewidywalnymi wydarzeniami, w którym każdy widz znalazł coś dla siebie. Spektakl niósł ze sobą bardzo ważne przesłanie dotyczące akceptacji samego siebie i tolerancji. Bohaterowie uświadomili dzieciom, jak bardzo ważna w życiu jest przyjaźń, a piękno wewnętrzne nigdy nie przemija. Widzowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli spektakl, który dostarczył dużą dawkę emocji i niezapomnianych przeżyć.

Skip to content