strzeectwo sportowe 3

STRZELECTWO SPORTOWE (4)

W dniu 16.12.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką pana IZYDORA INGRAMA wzięli udział w czwartym spotkaniu IX Edycji Ligi Strzeleckiej.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie klasy VIII „a” JAN CZYRNEK [74/100], GABRIELA DĄBROWSKA [24/100], EMILIA KRAWCZYK [65/100], GABRIELA SŁOWIK [28/100], z klasy VIII „b” ZOFIA BAWOŁ [44/100], KRZYSZTOF GAD [62/100], MAJA KOKOSZKA [60/100], EWELINA WŁODKOWSKI [57/100].

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał JAN  CZYRNEK  [74 pkt na 100 możliwych], II miejsce zajęła  EMILIA KRAWCZYK, która uzyskała 65pkt na 100 możliwych, a na miejscu III znalazł się KRZYSZTOF GAD, który zdobył 62 pkt. na 100 możliwych.

Zawody strzeleckie w ostatnią sobotę połączone były z niespodzianką mikołajkową, którą przygotował prezes UKS „ SOKÓŁ  przy SP2  pan Izydor Ingram.

Na ostatnim w tym roku kalendarzowym spotkaniu strzeleckim pogoda nas nie rozpieszczała. Deszczowa i chłodna aura, przyczyniła się do zmniejszenia frekwencji aż o połowę. Zapewne zmniejszona ilość strzelających spowoduje również zmiany w punktacji generalnej, którą można śledzić na portalu facebook pod linkiem „ Ogniomistrz Mielec”.

Na zakończenie czwartego spotkania ligi i ostatniego w tym roku kalendarzowym najlepsi strzelcy  z zaproszonych szkół otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze i gadżety.

Na kolejne spotkania ligi strzeleckiej zapraszamy w nowym roku 2024.

Skip to content