Piłka ręczna – Półfinał Powiatowy Chłopców

W dniu 18.01.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana MARCINA BASIAKA wzięli udział w Półfinale
Powiatowym Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców.

Skład drużyny: MIKOŁAJ KANIA, PATRYK SZPAK, TYMOTEUSZ MUSIAŁ,BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, WIKTOR WYRAZIK, MIŁOSZ ROGUZ, GRZEGORZ KOZIOŁ, MARCEL KRAWIEC, IGOR SURDEJ.

W turnieju piłki ręcznej rozgrywanym na hali sportowej  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu spotkało się cztery szkoły – SP2, SP11, SP8 i SP1, które rozegrały swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna wygrała z SP1 [8:5]  i SP 11 [7:1]. Przegrana z SP8 [10:1] dała nam w ostatecznej punktacji bardzo dobre  II miejsce w rozgrywkach, ale niestety nie udało się awansować do kolejnego etapu.

Należy tutaj dodać, że powyższy skład to najmłodsza grupa szczypiornistów z naszej szkoły. A rzucone bramki i ostateczny wynik pokazuje duży potencjał na przyszłość.

Za godną postawę, walkę do końca i zaangażowanie na brawa zasługują wszyscy chłopcy.