dzieci

Przedszkolaki w SP2

W dniu 27 lutego 2024r. ze wspólnej inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego i nauczycieli Przedszkola nr 2  odbyła się w naszej szkole lekcja wychowania fizycznego dla przedszkolaków.

Lekcja poprowadzona przez nauczycieli wychowania fizycznego miała przede wszystkim na celu zabawę ,ale również poznanie szkoły, zasad bezpieczeństwa i warunków prowadzenia zajęć w.f. Dzieci poznały krótką formę rozgrzewki, różne formy zabaw ruchowych, a później z podziałem na dwie grupy rywalizację sportową w wyścigach rzędów. Duch rywalizacji sportowej wyzwolił wiele emocji u dzieci, ale również przyniósł uśmiech na buziach i wspólne zadowolenie.

Na koniec przedszkolnego spotkania sportowego nauczyciele otrzymali pamiątkowe podziękowanie od dzieci, a wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane słodkim upominkiem. Lekcja tak się spodobała najmłodszym sportowcom, że została wyrażona chęć cyklicznych spotkań na sportowo dla zaprzyjaźnionych przedszkolaków.

Skip to content