wielkanoc

Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna

22 marca został rozstrzygnięty Konkurs plastyczny „ Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”, organizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury na ul. Kusocińskiego 27 w Mielcu.

W kategorii klas I – III szkół podstawowych II miejsce zdobyła uczennica klasy III b Hanna Szpyrka, której opiekunem była p. Krystyna Szęszoł.

W kategorii klas IV – VIII szkół podstawowych wyróżnienie  zdobyła uczennica klasy IV a Hanna Gad, której opiekunem była p. Zyta Borowiec.

W kategorii klas I – III szkół podstawowych wyróżnienie zdobyła uczennica klasy III a Aneta Wnuk, której opiekunem była instruktorka zajęć pozalekcyjnych.

Inni uczniowie z kategorii klas IV – VIII szkół podstawowych , którzy reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie to:

Aleksandra Surowiec z kl. IV b, Krzysztof Dziekan z kl. IV b, Leah Rojek z kl. IV a, Aniela Rożek – Cieśla z kl. IV a, Tymon Jurasz z kl. IV a, Ksawery Rusin z kl. IV a, Marcel Krawiec z kl. V a, Konrad Trela z kl. V a, Martyna Świst z kl. V a, Zofia Gajda z kl. V a, Kamila Kutsir z kl. V a, Wiktor Winiarz z kl. V a, Bartłomiej Ryś z kl. V b, Lena Zaremba z kl. V b, Zofia Skowron z kl. V b, Michalina Trzpis z kl. V b, Kacper Grzelak z kl. V b, Aurelia Ochab z kl. V b, Sebastian Harla z kl. V b, Bartłomiej Borzęcki z kl. V b, Jakub Ziółko z kl. V b.

Gratulujemy!

Skip to content