football

Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej

W dniu 21.05.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA brali udział w Igrzyskach Młodzieży w Piłce Nożnej .

Skład drużyny z klas VII-VIII: DAWID WINIARZ,  MATEUSZ DĄBKOWSKI, LUKAS DUBIEL, JAKUB ŚWIST, BRAJAN CISŁO, MATEUSZ RZEŹNIK, FILIP REGUŁA, IGOR ŻURAWSKI, KACPER PARYLAK, IGOR KANIA, PATRYK CHMURA, JAN TARASZKA.

turnieju piłki nożnej dla  rocznika 2009 i młodszych rozgrywanym na obiekcie „ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 wzięło udział sześć drużyn z mieleckich szkół podstawowych, które podzielono na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się  grupie z SP9 i SP1. Drużyny rozegrały po dwa mecze, które dawały szansę gry w finale.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1. mecz: SP 2 – SP 1[ 0:1],

2. mecz: SP 9 – SP 2[ 2:0],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna poprzez przegrany pierwszy mecz straciła szanse na grę o pierwsze miejsce w rozgrywkach. Drugi mecz przegrany niestety przekreślił wszystkie szanse i zajęliśmy VII miejsce.

Na brawa za walkę w każdym meczu zasłużyli wszyscy chłopcy.

Skip to content