football

GRY i ZABAWY

W dniu 23.05.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA wzięli udział w Powiatowych Zawodach „Baw się z Nami”.

Skład drużyny: ALICJA KIERYS, MAJA MARYNIAK, EMIL PASIERB, BŁAŻEJ RYŚ, JEREMI RZĄDZKI, OSKAR RZEMIŃSKI, WERONIKA STRUGAŁA, PIOTR SZATAN, HANNA SZPYRKA, NATALIA ZACHARA.

W  Powiatowych Zawodach „Baw się z Nami” wzięło udział siedem drużyn ze szkół podstawowych z powiatu mieleckiego.

Nasza drużyna spisała się na miarę swoich możliwości i po rozegraniu siedmiu konkurencji zajęła V miejsce w zawodach.

Zawody przebiegały w bardzo wyrównanej, sportowej rywalizacji. Na koniec powiatowy organizator sportu dokonał podsumowania, a prezes Szkolnego Związku Sportowego pan Grzegorz Tychanowicz wręczył statuetki dla pierwszych trzech drużyn, a słodkie upominki i pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników.