mozg

Clever Minds

W czwartek 06.06.2024r.,w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom i finalistom Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III „Clever Minds ’’, pod patronatem Urzędu Miasta Mielec.

Uroczystość rozpoczęła się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez uczennice klasy : IV a i b.

Nagrody i dyplomy laureatom i finalistom wręczyli: Naczelnik Wydziału Edukacji p. Mirosław Kapinos oraz Dyrektor SP 2 p. Daria Warzecha.

Laureatami konkursu zostali :

Kacper Samuś – SP 3

Mikołaj Wiechowski– SP 6

Sebastian Szedga – SP 6

Paweł Pazdro– SP 3

Julia Kokoszka – SP 2

Finalistami zostali:

Hubert Mazur – SP 2

Wojciech Drożdżowski– SP 6

Kacper Starzec – SP 13

Dawid Malicki– SP 7

Jagoda Gruszecka– SP 11

Wszyscy laureaci i finaliści otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy SP2 oraz firmę Sierosławski Group.

Organizatorem konkursu były   pani  Dyrektor SP 2   Daria Warzecha oraz  nauczycielki języka angielskiego pani Monika Dydo i pani Agnieszka Krężel.

Gratulujemy wysokiego poziomu umiejętności językowych i zapraszamy na kolejną edycję konkursu już za rok.