football

Turniej Piłki Nożnej o Puchar „Jędrusia”

W dniu 11.06.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana MARCINA BASIAKA  wzięli udział w IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar „Jędrusia”.

Skład drużyny: OSKAR RZEMIŃSKI, MIESZKO NAPIERACZ, EMIL PASIERB, ANTONI POPIOŁEK, PIOTR SZATAN, ADAM KIERYS, JEREMI RZĄDZKI, ALEKSANDER ŚWIST, FILIP KONIECZNY, BŁAŻEJ RYŚ.

W Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 na boisku Orlik przy tej szkole spotkało się sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie z SP11 i SP1.

Niestety przegrane mecze nie pozwoliły nam wyjść z grupy i grać o miejsca na podium. Pozostało nam rozegranie meczu z SP6 o miejsce piąte. Po zaciętej grze, niestety przegraliśmy ten mecz  [0:2], zajmując tym samym VI miejsce w rozgrywkach.

Podsumowując grę najmłodszych piłkarzy z naszej szkoły, należy pochwalić wszystkich za walkę. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz JEREMI RZĄDZKI, którzy ze swoim potencjałem rokują na przyszłość.

Skip to content