Our European pen pals

14 czerwca 2024r. uczniowie klasy IV b brali udział w ostatnim spotkaniu online ze swoimi rówieśnikami z Hiszpanii. Uczniowie mogli po raz ostatni porozmawiać ze swoimi kolegami i koleżankami oraz podziękować im za współpracę. Międzynarodowy projekt eTwinning „Our European pen pals” był realizowany przez uczniów kl. IV b pod opieką pani Katarzyny Pluty od września 2023 r. Naszymi partnerami byli uczniowie ze szkoły Jesuïtes Casp w Barcelonie. Zadania projektowe pojawiały się raz w miesiącu, a były to m.in. wymiana listów i pocztówek, przygotowywanie kartek świątecznych, spotkania online, nagrywanie filmiku przedstawiającego swój kraj, miasto oraz szkołę, quiz Kahoot o partnerach, przygotowywanie książki kucharskiej z tradycyjnymi przepisami swojego kraju czy też nagrywanie filmiku o swoich codziennych rutynach. W projekcie poprzez atrakcyjne i angażujące wyzwania, uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe, kreatywność, twórcze myślenie, umiejętność pracy w grupie, a także poznali bliżej kulturę i tradycje swoich rówieśników z Hiszpanii.

Skip to content