Zimowa półkolonia

W dniach od 16.01-20.01.2023 Nasi uczniowie uczestniczyli w zimowych półkoloniach. Głównym celem zorganizowanych zajęć było zapewnienie podopiecznym aktywnego, bezpiecznego oraz ciekawego wypoczynku. Na początku dzieci zapoznały się z regulaminem oraz zasadami bezpieczeństwa podczas półkolonii, uczestniczyły w licznych zabawach integracyjnych, grach edukacyjnych, planszowych, a także w zabawach sportowych i tanecznych.

Dzieci miały również okazję do udziału w zawodach sportowych podczas gry w ping-ponga, koszykówkę i piłkę nożną. Podczas zajęć odbyły się także warsztaty balonowe, które zachęciły uczestników do aktywności twórczej, a także eksperymenty chemiczne z wykorzystaniem domowych produktów spożywczych. Teleturniej „Jaka to melodia?” oraz zagadki filmowe nie sprawiły dzieciom zbyt wielkich kłopotów. Podopieczni uczestniczyli również w seansie filmowym, wykonywali laurki z okazji Dnia Babci  i Dziadka. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i bardzo mile spędzony czas. Opiekę nad uczestnikami podczas półkolonii sprawowali: Pani Dyrektor Daria Warzecha- kierownik oraz opiekunowie: Katarzyna Misiak, Katarzyna Szeliga.

Skip to content