KOLEJNY CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA DLA SP2

W  marcu bieżącego roku nasza szkoła po raz kolejny zdobyła certyfikat aktywnego uczestnictwa w programie Insta.Ling. pod patronatem MEN.

Jest to  wyróżnienie za wdrażanie innowacyjnych technologii w nauczaniu języków obcych i optymalizacji nauki słownictwa. Nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania stawiane szkołom biorącym udział w programie, a kryteria dotyczyły między innymi przydzielania słówek w systemie oraz miesięcznych ocen postępów uczniów.W naszej szkole w programie  uczestniczyli uczniowie klas od 2 do 8.

Nauczyciele stosujący nowatorską metodę nauki z wykorzystaniem programu InstaLing:
Monika Dydo -język angielski

Katarzyna Pluta- język angielski

Agnieszka Krężel- język angielski

Ewa Stanko- ortografia

Joanna Czosnyka- ortografia

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działania w tym programie! Zachęcamy uczniów do skorzystania z tej metody nauki.

Skip to content