football

Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej

W dniach 31.05.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA brali udział w Igrzyskach Młodzieży w Piłce Nożnej .

Skład drużyny z klas VII-VIII: DOMINIK ZIÓŁKO, MICHAŁ WÓJCIK, KAMIL HELOWICZ, WIKTOR KOZIOŁ, LUKAS DUBIEL, PAWEŁ SŁOMBA, JAKUB SURDEJ, DAWID SNUZIK.

turnieju piłki nożnej dla  rocznika 2008 i młodszych rozgrywanym na obiekcie „ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 wzięło udział pięć drużyn z mieleckich szkół podstawowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, a wyniki meczy naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1. mecz: SP 1 – SP 2 [ 3:0],

2. mecz: SP 2 – SP 3 [ 1:1],

3. mecz: SP 2 – SP 13 [ 0:1],

4. mecz: SP 2 – SP 9 [ 1:2].

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zanotowała niestety przegrane i tylko jeden remis, co w konsekwencji  nie dało awansu do meczu o miejsca na podium.

Na brawa za walkę w każdym meczu zasłużyli wszyscy chłopcy. A szczególne wyróżnienie należy się bramkarzowi DAWIDOWI SNUZIKOWI, który na bramce zrobił wszystko, co było w jego możliwościach.