football

Turniej Piłki Nożnej o Puchar „Jędrusia”

W dniu 02.06.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDOR INGRAM brali udział w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar „Jędrusia”.

Skład drużyny:

DAWID BAWOŁ, SZYMON SKOWRON, KRZYSZTOF DĄBROWSKI, KRZYSZTOF DZIEKAN, ANTONI MIKULSKI, KAMIL SZTYLER, MIESZKO NAPIERACZ, EMIL PASIERB, ANTONI POPIOŁEK.

W Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 na boisku Orlik przy tej szkole spotkało się sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie z SP11 i SP13.

Wyniki naszej drużyny przedstawia poniższe zestawienie:

1 mecz: SP 11 – SP 2[ 7:0],

2 mecz: SP 2 – SP 13[ 0:7].

Niestety te wyniki nie dały nam wyjścia z grupy i grania o miejsca na podium. Pozostało nam rozegranie meczu z SP6 o miejsce piąte. Po zaciętej grze do ostatniego gwizdka niestety przegraliśmy ten mecz  [0:3], zajmując tym samym VI miejsce w rozgrywkach.

Podsumowując grę najmłodszych piłkarzy z naszej szkoły, należy pochwalić wszystkich za walkę. Na wyróżnienie zasługują bramkarze DAWID BAWOŁ, MIESZKO NAPIERACZ, którzy ze swoim potencjałem rokują na przyszłość.

Skip to content