ball

Turniej Piłki Nożnej Integracja-Rewelacja

W dniu 19.06.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana MARCINA BASIAKA wzięli udział w III Turnieju Piłki Nożnej Integracja–Rewelacja.

Skład drużyny: ALICJA GĄSIEWSKA, MATEUSZ DĄBKOWSKI, JAKUB ŚWIST, BRAJAN CISŁO, ANNA WĘGRZYN.

Turniej Piłki Nożnej został zorganizowany z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta i Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Mielcu. Turniej rozegrano na terenie powyżej placówki, a dziesięć przybyłych szkół podzielone na pięć mieszanych drużyn, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła stworzyła wspólną drużynę z SP6, która rozegrała cztery mecze. Niestety nie udało się ich wygrać,  ale to było drugorzędnym celem. Turniej miał przede wszystkim zintegrować, zachęcić do zabawy i wywołać pozytywny nastrój w duchu fair – play.

Skip to content