warzywa

Tydzień Zdrowego Stylu Życia

W dniach 6-10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Zdrowego Stylu Życia. Samorząd Uczniowski zaangażował się w działania mające na celu zachęcenie społeczności uczniowskiej do zdrowego odżywiania i ruchu.

Klasy VII i VIII miały we wtorek spotkanie z dietetyczką – panią Magdaleną Ziobroń ze Studia Figura w Mielcu.

Środa odbyła się pod znakiem zumby, którą poprowadziły starsze koleżanki z I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Największą jednak atrakcją stały się zdrowe przekąski wykonane samodzielnie przez uczniów klas IVa, VIb i VIIIa, którymi zajadali się wszyscy bez wyjątku. Było pysznie, zdrowo i kolorowo! Nie zabrakło też zajęć dla najmłodszych. Pierwszoklasiści (Ib) wykonali owocowo-warzywne figurki, które przypomniały, jak ważne jest jedzenie warzyw i owoców.

Skip to content