Pola Nadziei

Dzięki staraniom Wolontariatu szkolnego tej wiosny zakwitły przed szkołą Pola Nadziei. Kwitną żonkilowo, zapraszając do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji pomocy Hospicjum św. Łazarza. Warto rozglądnąć się dookoła i oderwać wzrok od ekranu telefonu. Może uda się dostrzec piękne żółte kwiaty, które przypominają, że są wokół nas osoby potrzebujące pomocy i zachęcają, aby nie przechodzić obok nich obojętnie, bo nawet najmłodszy, może zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.
Od 10 do 18 kwietnia w naszej szkole odbędzie się Żonkilowa kwesta na rzecz Hospicjum – zachęcamy gorąco do włączenia się w pomoc Hospicjum św. Łazarza poprzez zebranie funduszy w formie tradycyjnej – do puszki kwestarskiej lub do puszki wirtualnej http://hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszka/
Celem nadrzędnym akcji jest szerzenie idei opieki hospicyjnej i wsparcie jej realizacji.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Skip to content