football

Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

W dniu19.04.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana IZYDORA INGRAMA wzięli udział w Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej .

Skład drużyny z klas IV-VI: SEBASTIAN HARLA, FILIP DOMIN, MIŁOSZ ROGUZ, BARTOSZ ŁAZ, ANTONI WALAT, FILIP SŁOMBA, MIKOŁAJ KANIA, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, JAKUB ZIÓŁKO, OLIWIER WCISŁO.

W  ½ Finału Powiatowego Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej rozgrywanym na obiekcie „ ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 9 wzięło udział sześć drużyn z mieleckich szkół podstawowych, które podzielono na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się  grupie z SP13 i SP1. Drużyny rozegrały po dwa mecze.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

  1. mecz: SP 2 – SP 1[ 2:1],
  2. mecz: SP 2 – SP 13[ 0:0]

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna miała duże szanse  na grę o pierwsze miejsce w rozgrywkach. Niestety zadecydował bezbramkowy remis, który pozbawił nas awansu. Dobry wynik w rozgrywkach i brak przegranych meczy nastraja optymistycznie na sukces w
kolejnych latach.

Na brawa za walkę w każdym meczu zasłużyli wszyscy chłopcy. A na szczególne wyróżnienie zasłużył  bramkarz BARTOSZ ŁAZ  i strzelcy  bramek.

pilka nozna
Skip to content