Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 08.05.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pani IWONY KAFEL wzięli udział w Powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: BARTŁOMIEJ BORZĘCKI, FILIP SŁOMBA, MIŁOSZ ROGUZ, MIKOŁAJ KANIA, JAKUB ZIÓŁKO, TADEUSZ SZATAN. Wszyscy wymienieni powyżej zawodnicy wzięli  udział w czterech konkurencjach [ bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową ,bieg na 1000m].

 Drużyna chłopców spisała się ponad oczekiwania i zajęła  bardzo dobre IV miejsce na dziewięć startujących drużyn, uzyskując 559 punktów. Brawa i gratulacje należą się wszystkim zawodnikom. Dla niektórych był to  pierwszy start w zawodach lekkoatletycznych, a mimo to zaprezentowali się bardzo dobrze i są dobrą prognozą na przyszłość.

Skip to content