Andrzejki w świetlicy

30 listopada 2022r. obchodziliśmy uroczyście w świetlicy szkolnej „Dzień Wróżb”.

W naszej świetlicy dzieciaki wyruszyły w świat magii i czarów. Środowe popołudnie wypełnione zostało licznymi konkursami, zawodami oraz tradycyjnymi wróżbami andrzejkowymi. Na początku spotkania dzieci zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi. Tego dnia mogły dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać . Dzieciaki mogły powróżyć sobie też z serduszek, aby dowiedzieć się jak będzie miał/a na imię ich ukochana osoba. Nie zabrakło też wędrowania butów przez całą salę. Odczytane również zostały horoskopy z dat , po to by poznać ulubiony kolor. Po wróżbach przyszedł czas na tańce przeplatane różnymi konkursami. Widząc radość i uśmiechy na twarzach dzieci, myślimy, że andrzejki podobały im się.

Skip to content