MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY

6 grudnia 2022 r. w świetlicy szkolnej odbyły się Mikołajki. Tego dnia dzieci miały zapewnione wiele atrakcji. W ramach świętowania Mikołajek,  dzieci poznały opowieści Mikołajkowe, rozmawiały o tradycjach mikołajkowych obchodzonych w ich domach i na świecie. Śpiewały piosenki np. Przyjdź do nas Mikołaju, wykonywały z papieru Mikołaja, czapki mikołajkowe, choinki, którymi później przyozdobiły sale świetlicowe. Uczniowie rozwiązywali też zagadki,  rebusy i quizy tematyczne. Był to dzień pełen gier i zabaw o tematyce mikołajkowo-świątecznej. Słodki poczęstunek i  rozpakowanie prezentów (gier planszowych, klocków, nowych zabawek) dla grup świetlicowych uwieńczyły ten radosny czas. Tego dnia wśród dzieci dominował kolor czerwony, uczniowie też przyszli w czapkach mikołajkowych.

Skip to content