Koszykówka – Igrzyska Dzieci – chłopcy

W dniu 06.12.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką pana MARCINA BASIAKA brali udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców.

Skład drużyny: MIKOŁAJ KANIA, TADEUSZ SZATAN, ALAN RĄCZKA, JAKUB ŚWIST, WIKTOR WYRAZIK, BRAJAN CISŁO, NATAN STRYCHARZ, MIŁOSZ ROGUZ, MAKSYMILIAN ŚWIST, TYMOTEUSZ MUSIAŁ, BORYS KASPERSKI, BARTŁOMIEJ BORZĘCKI.

Półfinał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców rozegrano na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu. Wystąpiło pięć drużyn, które podzielono na dwie grypy. Mecze rozegrano systemem pucharowym. Nasza drużyna, w grupie pierwszej rozegrała jeden mecz z SP1, który niestety przegrała [8:9] i nie awansowała z grupy.

 Zgodnie z wynikami drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła IV miejsce i nie awansowała do kolejnego etapu rozgrywek.

Za walkę do końca i zaangażowanie na brawa zasługują wszyscy chłopcy.

Skip to content