eTwinning

W dniu 15 grudnia 2023r. uczniowie klasy IV b brali udział w spotkaniu online ze swoimi partnerami z Hiszpanii. Spotkanie było zorganizowane w ramach międzynarodowego projektu eTwinning pt. „Our European pen pals”, który uczniowie realizują na lekcjach języka angielskiego w roku szkolny 2023/2024 pod opieką pani Katarzyny Pluty. Była to wspaniała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce. Podczas spotkania każdy uczeń mógł zobaczyć i porozmawiać ze swoimi korespondencyjnym kolegą lub koleżanką. Uczniowie zaśpiewali wspólnie piosenkę „We wish you a Merry Christmas” i wysłuchali świątecznej piosenki w języku katalońskim. Na koniec wszyscy życzyli sobie wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.