STRZELECTWO SPORTOWE – spotkanie drugie

W dniu 16.10.2021r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim spotkaniu  VII Edycji Ligi Strzeleckiej. 

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie klasy VIII „a” MATEUSZ MIREK [58/100], KRZYSZTOF SMOLIŃSKI [47/100], HUBERT ŻELAZKO [15/100] i z klasy VIII „b” MAKSYMILIAN ZĄBEK [27/100]. 

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał MATEUSZ MIREK [ 58 pkt na 100 możliwych], II miejsce zajął KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, który uzyskał 47 pkt na 100 możliwych], a na III miejscu znalazł się MAKSYMILIAN ZĄBEK, który uzyskał wynik 27 pkt na 100 możliwych.

 Pomimo chłodnej październikowej aury spotkania młodzieżowej ligi strzeleckiej przyciągają coraz więcej zainteresowanych ósmoklasistów. Na drugim spotkaniu uczestników było więcej niż na pierwszych zawodach, niestety nie wszystkim udało się uzyskać jakiekolwiek punktowane trafienie w tarczę.

Wszystkie wyniki ligi strzeleckiej i punktację generalną można śledzić na portalu facebook, pod linkiem młodzieżowa liga strzelecka.

Skip to content