Pomoc dla ukraińskich dzieci

Drodzy Państwo!
Wszyscy widzimy co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów na Ukrainie. Wojna niesie za sobą wiele cierpienia, zniszczeń, ran, śmierć. Nie bądźmy obojętni na to co dzieje się tak blisko nas.
Nasza szkoła włącza się w pomoc dla Ukraińców zarówno tych przybyły do Polski jak i tych, którzy pozostali na Ukrainie. W załączniku lista najpotrzebniejszych rzeczy.
Dary zostaną przekazane do Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu , do Sióstr z Klasztoru Dominikanów, ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie, które organizują zbiórkę dla dzieci – sierot z Domu Dziecka w Charkowie.

Prosimy i dziękujemy za każda okazaną pomoc. Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych – szczególnie dzieci. Pomóżmy wspólnie!